Shitet Apartament 3+1 afer St. Qemal Stafa - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes per te banuar. Apartamenti eshte ne katin e 4-te
te nje pallati te ri. Ka tre dhoma gjumi dhe nje sallon. Apartamenti ka nje kuzhine te vecuar dhe orientim Jug-Lindje.
Ka dy tualete dhe nje koridor. Gjithashtu ka edhe nje ballkon te bollshem . Per me teper informacin na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

132 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

222


Vendndodhje

Adresa: Themistokli Germenji

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020