OKAZION ne Qender te Tiranes!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament ne zonen me Elitare te Tiranes , midis BLV Zogu I dhe Rruges Fortuzi.
Ambjenti eshte i regjistruar si apartament por mund te pershtatet edhe per biznes.
Siperfaqja Neto e tij eshte 90 m2 dhe vjen me nje cmim okazion prej 890 euro M2.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare.
Per me shume informacion si edhe nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qender ; Rruga Fortuzi, Sheshi Skënderbej (Qendër)

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020