Jepet me qira apartament 1+1 komuna e parisit! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 tek komuna e parisit,
apartamenti organizohet ne korridor nje dhome gjumi, nje soxhorno, nje banjo dhe nje ballkon.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

272

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: prane kristal center, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020