zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

Shitet apartament 1+1 me pamje nga det...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 36000 € Zone 68 m²

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne zonen e Hekurudhes, Plazh. Apartamenti ka siperfaqe 68 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon, nje dhome gj...
Ref. NEW 1143
445 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira apartament 1+1

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Qira: 140 € Zone 62 m²

Jepet me qira apartament 1+1 prane Tregut fshatar. Apartamenti ka siperfaqe 64 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket e cila ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tu...
Ref. NEW 1130
464 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet apartament 3+1 tek ish-urt

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 45000 € Zone 107 m²

Shitet apartament 3+1 tek ish- urt, me siperfaqe 109 m2. Apartamenti eshte i strukturuar ne nje sogiorno, 3 dhome gjumi, dy tualete dhe 2 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzis...
Ref. NEW 1121
376 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet apartament 2+1 tek Gjykata

Durrës › Durrës › Gjykata
Per Shitje: 45000 € Zone 76 m²

Shitet apartament 2+1 tek Gjykata me siperfaqe 76 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon, dy dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet n...
Ref. NEW 1113
462 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira dhe shitet apartament 1+...

Durrës › Durrës › Pallati I Sporteve
Per Shitje: 40000 € Zone 80 m²

Jepet me qira dhe shitet apartament 1+1 prane Pallatit te Sportit me siperfaqe 80 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballk...
Ref. NEW 1108
865 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet dyqane tek Ish- Rajoni

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 60000 € Zone 30 m²

Shitet dyqane ose jepet me qira tek Ish- rajoni i policise me siperfaqe 30 m2. Dyqani ndodhet ne pozicion te favorshem per aktivitete biznesi te ndryshme. Dyqani disponon dokumentacion te rregullt. ...
Ref. NEW 1101
122 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet apartament 2+1 tek Ish-rajoni...

Durrës › Durrës › Ish Rajoni I Policise
Per Shitje: 45000 € Zone 80 m²

Shitet apartament 2+1 tek Ish-rajoni i policise. Apartamenti ka siperfaqe 73 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti...
Ref. NEW 1089
661 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet vile 4 kateshe tek Mali i Robit...

Durrës › Durrës › Mali i Robit
Per Shitje: 245000 € Zone 540 m²

Shitet vile 4 kateshe tek Mali i Robit. Siperfaqia e ndertimit eshte 540 m2 dhe truall 738 m2. Vila eshte e organizuar ne nje sogiorno ne katin e pare dhe ne papafingon, ne katin e pare nje dhome gjum...
Ref. NEW 1085
128 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet vile 3 kateshe tek Gjiri i Lale...

Durrës › Durrës › Gjiri I Lalzit
Per Shitje: 450000 € Zone 330 m²

Shitet vile 3 kateshe tek Gjiri i Lalezit. Siperfaqia e ndertimit eshte 330 m2 dhe e truallit 1000 m2. Vila eshte e organizuar ne nje sogiorno ne katin e pare e shtruar me parket, 3 dhoma gjumi ne kat...
Ref. NEW 1083
276 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet apartament 2+1

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 70000 € Zone 112 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ilirias, Plazh. Apartamenti ka siperfaqe 112 m2 dhe eshte i mire organizuar pasi ka te ndare ambientin e nates nga ambienti i dites. Apartamenti eshte i sturkturuar ne...
Ref. NEW 1082
185 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira apartament 2+1 ne qender...

Durrës › Durrës › Qendra e Durresit
Per Qira: 300 € Zone 85 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek lulishtja "1 Maji". Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartam...
Ref. NEW 1079
354 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira 1+1 tek Tregu Fshatar

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Qira: 160 € Zone 75 m²

Jepet me qira apartament 1+1 pjeserisht i mobiluar ne zonen e Tregut Fshatar. Apartamenti ka siperfaqe 75 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tuale...
Ref. NEW 1077
540 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet apartament 2+1 me qira

Durrës › Durrës
Per Qira: 250 € Zone 150 m²

Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Tregut Industrial. Apartamenti ka siperfaqe 150m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti es...
Ref. NEW 1061
286 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira 2+1 me pamje nga deti

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 200 € Zone 98 m²

Jepet me qira 2+1 me pamje nga deti ne zonen e Hekurudhes, Plazh. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamen...
Ref. NEW 1054
366 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira 2+1 me pamje nga deti

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 240 € Zone 100 m²

Jepet me qira 2+1 me pamje nga deti ne zonen e Hekurudhes, Plazh. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me pamje nga deti. Apa...
Ref. NEW 1053
194 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira 2+1

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 200 € Zone 100 m²

Jepet apartament me qira 2+1 ne zonen e Hekurudhes, Plazh. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno me dalje ne ballkon dhe me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi njera prej te cilave ka dalj...
Ref. NEW 1043
244 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet apartament 2+1 tek shkembi i ka...

Durrës › Durrës › Shkembi I Kavajes
Per Shitje: 50000 € Zone 88 m²

Shitet apartament 2+1 tek Shkembi i Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe 88 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon , dy dhoma gjumi njera prej te cilave ka...
Ref. NEW 1039
347 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira 2+1 me pamje nga deti

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 200 € Zone 100 m²

Jepet me qira 2+1 ne zonen e Hekurudhes, Plazh. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno me dalje ne ballkon me pamje nga deti dhe me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Aparta...
Ref. NEW 1020
484 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet apartament 2+1 ne plazh

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 60000 € Zone 92 m²

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Hekurudhave, Plazh. Apartamenti ka siperfaqe 92 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartam...
Ref. NEW 1006
228 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet 2+1 i mobiluar tek tregu fshata...

Durrës › Durrës › Tregu fshatar
Per Shitje: 47000 € Zone 64 m²

Shitet apartament 2+1 tek Tregu Fshatar. Apartamenti ka siperfaqe 64 m2 dhe shitet i mobiluar ne kushte bashkekohore. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, dy dhoma ...
Ref. NEW 978
733 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Jepet me qira 2+1 ne plazh

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Qira: 200 € Zone 72 m²

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Ilirias, Plazh. Apartamenti ka siperfaqe 72.8 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi njera prej te cilave ka dalje n...
Ref. NEW 977
506 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet apartament 1+1 me pamje nga det...

Durrës › Durrës › Plazhi Iliria
Per Shitje: 30000 € Zone 49 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 47.35 m2 ne zonen e Ilirias Plazh. Apartament eshte i organizuar ne nje sogiorno me kuzhine te perbashket e cila ka dalje ne verande me pamje ballore te detit, nje d...
Ref. NEW 963
368 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet apartament 1+1 me pamje nga det...

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 30000 € Zone 41 m²

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 41.50 m2, ne zonen e Hekurudhes Plazh. Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i organizuar ne nje songiorno me kuzhine te perbashket dhe dalje ne ballkon me pamje...
Ref. NEW 962
327 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872
Property

Shitet garsoniere me pamje nga deti

Durrës › Durrës › Plazhi hekurrudha
Per Shitje: 20000 € Zone 35 m²

Shitet garsoniere ne zonen e Hekurudhes Plazh, me siperfaqe totale 35.90 m2. Gasonieria ka ne strukturen e saj nje tualet dhe nje ballkon me pamje ballore te detit. Ndodhet ne brezin e pare, ne katin ...
Ref. NEW 961
736 Vizita
Agent
Xhesika Guma
CENTURY 21 New Day
0699587872