zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

TOKE NE SHITJE TEK LIQENI I TIRANES

Tirana › Tirana › Liqeni I Tiranes
Per Shitje: 255000 € Zone 720 m²

Toke ne shitje tek liqeni i tiranes me siperfaqe 720 m/2 me hipoteke. Per me shum informacion : 0672030826...
Ref. EL 1356
118 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK STACIONI ...

Tirana › Tirana › Stacioni I trenit
Per Qira: 550 € Zone 138 m²

Jepet me qira aprtament 2+1+2 tek stacioni i trenit i pershtatshem per zyra . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 138 m/2 . Te gjitha dhomat jane te pajisura me kondicioner. Ambienti ju ofron mundes...
Ref. EL 1347
79 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU

Tirana › Tirana › Oxhaku
Per Shitje: 60000 € Zone 67 m²

Shitet apartament 2+1 tek oxhaku prane shkolles "Gjon Buzuku". Ndodhet ne katin e 4 (jo te fundit) te nje pallati ekzistues me tulla te bardha. Apartamenti eshte 67.3 m/2 dhe organizohet nga dhoma e...
Ref. EL 1344
265 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT INTELIGJENT ME QIRA PERBALL...

Tirana › Tirana › Rruga Themistokli Gërmenji
Per Qira: 1500 € Zone 70 m²

Apartament inteligjent, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1sallon me kuzhine, 1 ballkon dhe 2 tualete. Komandimi i dritave, grilave sistemit te ngrohjes/ftohjes, sistemit audio, sistemit televiziv real...
Ref. EL 1334
50 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KINOSTUDIO

Tirana › Tirana › Kinostudio
Per Shitje: 89900 € Zone 117 m²

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 117.4m2. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri me orientim perendim. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon dhe 2 tualete. Dhomat kane te gjitha...
Ref. EL 1328
217 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

OKAZION !!! TOKE PER SHITJE NE RINAS !...

Tirana › Tirana › Rinas
Per Shitje: 320000 € Zone 14000 m²

Shitet toke ne autostraden Tirane-Fushe Kruje ( Prane Rinasit) Toka eshte me certifikate pronesie ! Per me teper informacion : 0672030826 !!...
Ref. EL 1306
91 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TEK PALLATET AG...

Tirana › Tirana › Blv.Bajram Curri
Per Qira: 290 € Zone 86 m²

Jepet me qira apartament 2+1 tek Bulevardi 'Bajram Curri' . Apartamenti ndodhet tek pallatet Agimi ne kat te fundit , organizohet nga salloni i ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit , 2 dhoma gjum...
Ref. EL 1303
174 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TEK SHESHI WI...

Tirana › Tirana › Sheshi Willson
Per Qira: 550 € Zone 146 m²

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek sheshi Willson . Pallat i ri me ashensor . Apartamenti organizohet ne 1 sallon shume te madh , nje kuzhine te vecuar , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone dhe n...
Ref. EL 1301
137 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT 3+1 NE BLLOK ME QIRA I PERS...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 176 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne bllok. Siperfaqja e tij eshte 176 m/2 dhe eshte i pershtatshem si per banim ashtu edhe per zyra . Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues pa ashensor . Lokacioni...
Ref. EL 1299
76 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT 3+1 NE BLLOK ME QIRA

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 900 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne bllok . Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat ekzistues, pa ashensor . Eshte i organizuar nga 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar , 3 dhoma gjumi , 1 tual...
Ref. EL 1298
68 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE SHKOLLE...

Tirana › Tirana › SHKOLLA" ANDON ZAKO CAJUPI"
Per Shitje: 67000 € Zone 64 m²

Shitet ambjent komercial prane shkolles "Çajupi" me sip 65m/2 Ambjenti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per bar kafe pasi ka dhe nje verande. Ambjenti ka dy hyrje gje qe e kthen ne nje facil...
Ref. EL 1279
171 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DON BOSKO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 115000 € Zone 125 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga rruga dhe ka nje sip te brendeshme prej 125 m/2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , dy dhoma te medha g...
Ref. EL 1276
242 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

SHITET/JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Shitje: 241500 € Zone 115 m²

Shitet/Jepet ambient komercial per qira me sip 115 m2 prane Ministrise se Jashtme. Ambjenti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per call center, zyra , etj. Per me shume informacion ju ftojme pe...
Ref. EL 1273
105 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 168000 € Zone 195 m²

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 195 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete , 2 bal...
Ref. EL 1271
360 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 169000 € Zone 128 m²

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete dhe nje...
Ref. EL 1270
208 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT PER SHITJE 3+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 215000 € Zone 164 m²

Shitet apartament 3+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 164 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete dhe nj...
Ref. EL 1269
295 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

Jepet me qira Bar Caffe te 11 Janari...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 1000 € Zone 180 m²

Jepet me qira Bar Caffe te 11 Janari. Ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune. Ka nje siperfaqe te brendeshme prej 90 m/2 dhe nje verande prej 85 m/2. Na kontaktoni per nje vizite....
Ref. EL 1050
640 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

SHITET NJESI TREGTARE 31 m2, MBRAPA KI...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Shitje: 79000 € Zone 31 m²

SHITET NJESI TREGTARE 31 m2, MBRAPA KINEMA AGIMI. Eshte totalisht i rikonstruktuar, dhe shume i mirembajtur. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore, dhe e rivleresuar. KONTAKT: +355 67 20 30 82...
Ref. EL 721
1318 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826