zgjidhni pronen

Dhoma
1
2
3
4
5+
Cmimi
Tooltip text Tooltip text
Siperfaqe
Tooltip text Tooltip text
Referim
Ndaj sipas:
Pronat Per faqe:
Menyra e pamjes:
Property

APARTAMENT 3+1 NE BLLOK ME QIRA I PERS...

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 1000 € Zone 176 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne bllok. Siperfaqja e tij eshte 176 m/2 dhe eshte i pershtatshem si per banim ashtu edhe per zyra . Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues pa ashensor . Lokacioni...
Ref. EL 1299
18 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT 3+1 NE BLLOK ME QIRA

Tirana › Tirana › Blloku
Per Qira: 900 € Zone 100 m²

Jepet me qira apartament 3+1 ne bllok . Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat ekzistues, pa ashensor . Eshte i organizuar nga 1 dhome ndenje me kuzhine te vecuar , 3 dhoma gjumi , 1 tual...
Ref. EL 1298
17 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL PRANE SHKOLLE...

Tirana › Tirana › SHKOLLA" ANDON ZAKO CAJUPI"
Per Shitje: 75000 € Zone 64 m²

Shitet ambjent komercial prane shkolles "Çajupi" me sip 65m/2 Ambjenti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per bar kafe pasi ka dhe nje verande. Ambjenti ka dy hyrje gje qe e kthen ne nje facil...
Ref. EL 1279
70 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE DON BOSKO...

Tirana › Tirana › Don Bosko
Per Shitje: 115000 € Zone 125 m²

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte me pamje nga rruga dhe ka nje sip te brendeshme prej 125 m/2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje , dy dhoma te medha g...
Ref. EL 1276
129 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL PRAN S...

Tirana › Tirana › Ministria e Jashtme
Per Qira: 600 € Zone 115 m²

Jepet ambient komercial per qira me sip 115 m2 prane Ministrise se Jashtme. Ambjenti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per call center, zyra , etj. Per me shume informacion ju ftojme per nje v...
Ref. EL 1273
63 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 168000 € Zone 195 m²

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 195 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete , 2 bal...
Ref. EL 1271
239 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT PER SHITJE 2+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 169000 € Zone 128 m²

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete dhe nje...
Ref. EL 1270
133 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

APARTAMENT PER SHITJE 3+1 TEK LIQENI T...

Tirana › Tirana › Liqeni i Thate
Per Shitje: 215000 € Zone 164 m²

Shitet apartament 3+1 ne kompleksin me te mire ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 164 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje , 2 tualete dhe nj...
Ref. EL 1269
186 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826

Property

Jepet me qira Bar Caffe te 11 Janari...

Tirana › Tirana › Stadiumi Dinamo
Per Qira: 1000 € Zone 180 m²

Jepet me qira Bar Caffe te 11 Janari. Ambjenti eshte aktualisht ne gjendje pune. Ka nje siperfaqe te brendeshme prej 90 m/2 dhe nje verande prej 85 m/2. Na kontaktoni per nje vizite....
Ref. EL 1050
572 Vizita
Agent
Raldi Duka
CENTURY 21 Elite
+355672030826