Jepet me qira dyqan prane Ish Stacionit te Fundit te Tiranes se Re. - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira dyqan prane Ish Stacionit te Fundit te Tiranes se Re. Ndodhet ne katin 0 te nje banese private ne rrugen Irfan Tomini. E pershtatshme per tregeti, klinika dhe sherbime. Per vizite ne prone lutemi te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

25 m2

Sip. e brendshme:

25 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

66

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish stacioni i fundit i Tiranës së Re

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin