Shitet njesi tek Rruga e Bogdaneve - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet njesi komerciale ne rrugen e Bogdaneve. Pozicionohet ne katin 0, ne nje pallat te mire administruar me siperfaqe 107 m2, me fasad xhami. Afersia me qendren e Tiranes dhe me te gjitha facilitetet e tjera e ben kete ambjent te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti , si zyra, klinike etj


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

107 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

In evaluation

Website Views:

329

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin