SHITET AMBIENT BIZNESI TE BRRYLI!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese ekzistuese, ne rruge kryesore.

Ky ambient ka nje siperfaqe neto prej 25m2.
organizohet ne nje ambient openspace dhe nje tualet.

Ambienti ka nje lartesi kater metra, si dhe tre metra fasade.

Vendodhja e ketij ambienti ne rruge kryesore, me vizibilitet dhe kalueshmeri te larte e ben kete investim te sigurt, si dhe mundesi mjaft te mire per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.
Prona prej vitesh eshte e dhene me qira 400 Euro neto/muaj.

Ambienti disponon dokumentacionin e duhur hipotekor.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju mund te na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

25 m2

Sip. e brendshme:

25 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

96

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Brryli

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin