Magazine per qira ne Don Bosko - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira ambient me siperfaqe 150m2
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe prane xhamise ne Don Bosko
Ambienti eshte open space dhe eshte i pershtatshem per magazine.
Per me shume detaje kontakto tani!


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

150 m2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

135

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Don Bosco

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin