APARTAMENT 2+1+2+P. PARKIMI NE JOY RESIDENCE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1+2+P.Parkimi ne Joy Residence per shitje.
Organizohet ne :

- korridor qe ben shperndarjen
- sallon me kuzhine me oxhak me dalje ne ballkon
- 2 dhoma gjumi nga te cilat dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon
- 2 tualete.

Ne apartament jane kryer punime extra, me nje sistem smart per kontroll dhe komandim te paisjeve elektroshtepiake, sistem i brendshem per ngrohje dhe ftohje te gjitha te ndjekura nga nje studio arkitekturore.

Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi dhe depo me sip. 34 m2

Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

133 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

644

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare TEG

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin