Shitet Toke prane detit ne Radhime! - Century 21 Albania
Përshkrim

Fshati i Radhimës, me ajër të pastër dhe klimë të butë, paraqet një panoramë të bukur mbi detin. Qëndron si një ballkon mbi Gjirin e Vlorës, që nga Oriku, Gadishulli i Karaburunit dhe Ishulli i Sazanit. Radhima, me plazhet e bukura mes rërës e shkëmbinjve sot është një qendër e rëndësishme turistike. Territori i saj është i pasur, pos me bukuri natyrore, edhe me vlera historike e arkeologjike. Duke qenë pjesë e Gjirit të Vlorës, Radhima ka ujëra të qeta dhe një atmosferë të përshtatshme për pushim, ka qetësi të dëshirueshme mes detit e kodrave të gjelbëruara. Aty, në një vend kemi detin dhe diellin, kodrën dhe malin, plazhet e vogla dhe restorantet e hotelet e shumta.
Prane bregdetit te Radhimes, shitet toke me siperfaqe totale 3.200m2. Prona është e përshtatshme për investime të ndryshme biznesi pasi ka një pozicion tepër të favorshëm, ne bregdetin e fshatit turistik Rradhime. Nje pike e forte eshte se toka ka pamje nga deti ku prane saj shihet porti i jahteve dhe vlen te permendet dhe eshte e vetmja toke me koeficente dnertimi e cila eshte e pershtatshme per ndertim vilash. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

3200 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1225

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rradhimë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin