SHITET APARTAMENT 150m2 2+1+2 NE VOLLGA! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Vollges i pozicionuar ne katin e 1-te te banimit te te nje pallati te ri shume cilesor 6 katesh me ashensor cilesor dhe te mireadministruar, me nje siperfaqe totale prej 150m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre disponon tualet , sonxhorno me kuzhinene vecuar, tualeti kryesor i bollshem, soxhorno ka vetrata me dalje ne ballkon.
Apartamenti ka punime teper cilesore.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

150 m2

Sip. e brendshme:

136 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1120

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga, Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin