SHESIM APARTAMENT 2+1 NE SHENGJIN, PRANE TWIN TOWERS !! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 te mobiluar ne Shengjin, prane Twin Tours.

Informacione te pergjithshme :
* Apartamenti ndodhet pergjate shetitores se bregdetit me pamje anesore nga deti.
* Kati i 9-te (jo i fundit)
* Pallat i ri 10 katesh i mireadministruar, ndertim i vitit 2010.
* Me ashensor

Organizohet nga:
* Ambient ndenje + Kuzhina
* 2 dhoma gjumi
* 1 tualet me dritare
* 1 ballkon qe sheh detin

Arredimi i kuruar ne detaje, cilesia e larte e punimeve , vendndodhja 100 m larg detit dhe lokacioni i apartamentit i gjendur ne segmentin me te zhvilluar te shetitores se Shengjinit , e bejne ate apartamentin ideal per nje jetese komode dhe te qete.
Disponon dokumentacioin e rregullt hipotekor.

Per cdo informacion, ju lutem na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

740

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shëngjin

Qyteti: Shëngjin


Kontakto Agjentin