SHITET 500 M2 TOKE ME PAMJE DETI NE ARAPAJ, DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

E pozicionuar ne nje nga zonat periferike me te preferuara te qarkut te Durresit, Arapaj. Ka nje siperfaqe totale prej 500m2 edhe ofron mundesine e ndertimit te nje vile larg zhurmes se qytetit me pamje deti dhe te gjithe qytetit . Pozicionohet ne nje zone te qete kodrinore mes gjeblerimit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor edhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

500 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

770

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Arapaj, Durres, Shkallnur

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin