SHESIM APARTAMENT/STUDIO TEK TIRANA GOLDEN PARK 3 !! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHESIM APARTAMENT/STUDIO TEK TIRANA GOLDEN PARK 3 !!

Informacione te pergjithshme :
Kati 1 banim (2 teknik) .
Nderim i 2021 (ne proces ndertimi)
2 Ashensor ne shkalle
Sip. neto = 46.62 m2
Sip. e pergjithshme = 54.03 m2
Lartesi e katit = 4.6 m

Mundesi adaptimi ne Loft :
Organizimi i hapesires ne katin-0 ne ambient ndenje + kuzhine dhe tualet, dhe katin-1 ne dhome gjumi.

Momentalisht apartamenti eshte ne fazen e fundit te punimeve.
Apartamenti behet i banueshem ne Tetor 2023.

PER ME TEPER INFORMACION , JU LUTEM NA KONTAKTONI !!


Informacion
Sip. Totale:

54 m2

Sip. e brendshme:

47 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

343

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr.Bedri Karapici, Tirana Golden Park 3, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin