SHITET PAPAFINGO+VERANDE ME PAMJE NGA DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Papafingo ndodhet ne nje pallat shume cilesor dhe te administruar.
Organizohet ne sallon pritje , kuzhine , 2 dhoma gjumi , tualet dhe verande me pamje nga deti.
*Shitesi garanton ne rast shitje vedosjen e ashensorit me shpenzimet e tij!
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte gati per shitje!
Per me shume info na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

293 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

68

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin