APARTAMENT 3+1+2 NË SHITJE TEK ALTANA LUXURY RESIDENCE, TE KOMPLEKSI DINAMO - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartamenti me sipërfaqe totale prej 193 m² tek Kompleksi Dinamo. Apartamenti është i organizuar me sallon ndenje dhe ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 2 ballkone.

• Sipërfaqe neto: 164 m²
• Sipërfaqe bruto: 193 m²
• Ndodhet në katin e dytë të residencës 10-katëshe

Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

193 m2

Sip. e brendshme:

164 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1738

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Dinamo, Rruga Liman Kaba, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin