Godine multifunksionale per shitje ne rrugen e Kavajes! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim godine multifunksionale ne rrugen e kavajes shume prane kryqezimit te 21 dhjetorit.
Godina eshte nje ndertim i viteve 90 me njolle ndertimi 86 m2.
Perbehet nga 3 kate ku kati perdhe ka funksinuar si restorant dhe dy katet e tjere per banim.
Vendodhja e ben nje mundesi mjaft te mire per ushtrimin e shumelljoshmerie aktivitetesh:
Me kontaktoni per nje vizite ne prone


Informacion
Sip. Totale:

255 m2

Sip. e brendshme:

255 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

732

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin