SHESIM APARTAMENT 2+1, DON BOSKO - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në Don Bosko pranë shkollës 9-vjecare "Qazim Turdiu".

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe neto: 91.3 m²
• Sipërfaqe totale: 99.3 m²
• Pozicionohet në katin 1 banim, të një kompleksi të ri banimi të mirëadministruar me oborr të brendshëm dhe hapësira të gjelbëruara.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambjent ndenjie dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
• Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt dhe e shfrytëzueshme në maksimum.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

91 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

3259

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin