VILE INDIVIDUALE PER SHITJE NE MJULL BATHORE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje prej zonave me te mira per te jetuar, me nje balance perfekte midis jeteses ne natyre dhe ne kryeqytet, shesim vile individuale ne stilin Neoclassic unike. Vila eshte e pozicionuar ne nje kodrine te vogel ku rrethohet nga hapesira te gjelberta.

Vila ka 3 kate ndertim 2 mbi toke dhe 1 nje kat gjysme nen toke me dalje ne oborr.
Eshte projektuar dhe e ndertuar me cilesine me te larte e produkteve te ndertimit kjo per te optimizuar sa me shume jetesen midis natyres dhe modernes si dhe per te shfrytezuar ne menyren me optimale driten dhe diellin.
Vila eshte investuar ne
- Vetrata triplex,
- Smart Home System
- Dysheme me ngrohje
- Ashensor
- 4 oxhaqe

Kati 0 ka Sip.190 m2 me nje sallon te madh i ndare me oxhak, Kuzhina, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Ne katin 1 me sip. 200 m2 ndodhen 3 dhoma gjumi nga te cilat dhoma master me garderobe dhe 2 dhoma gjumi te tjera, 3 tualete dhe 1 ambient qendrimi.
Kati nentoke me sip.480 m2 i cili ka dalje ne oborrin e dyte te viles:
nje apartament per sherbimin (1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 gaderobe ose zyre)
Ambient relaks i homme theatre ose ambient per argetim, kantine vere dhe kuzhine, Palester, Sauna,pishine e brendeshme me Jakuzzi,
dhome teknike, lavanderi, parkime te brendshme per 3 makina.
Ne ambientin e jashtem ndodhet, pishina e jashtme me jakuzzi, verande e dedikuar per relaks me oxhak, pus me uje te pijshem.
Oborr i rrethuar me peme per te krijuar privatesi te plote ne nje truall prej 1475 m2.
Per me shume informacion me kontakto.


Informacion
Sip. Totale:

874 m2

Sip. e brendshme:

874 m2

Sip. Toke:

1485 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

6

Dhomen e ndenjes:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

1112

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin