VILE PER SHITJE NE FARKE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Vilat jane pjese e nje kompleksi prej 22 vilash. Kompleksi ”Lisi i arte” ndodhet ne Farke dhe aksesohet nga ”Rruga e Agallareve”.

-3.1km nga TEG (7 min. me makine)
-10.5 km nga ”Sheshi Skenderbej” (15 min. me makine)
Kompleksi ka nje arkitekture bashkekohore. Vilat kane sip. te medha vetratash, qe i ben ato transparente dhe me prane me natyren. S
ecila prej vilave permban 2 poste parkimi, pishine dhe gjelberim te dendur.
Vilat organizohen ne dy kate dhe kane planimetri shume te pershtatshme sipas deshirave specifike te bleresit.
Vila permban 3-4 dhoma gjumi, 1-2 ambiente ndenje(ne secilin kat), 1 ambient gatimi, 4-5 tualete, depo e ambiente te tjera sherbimi.
Sip. vilave:
-TIP 1 315.3 m2
-TIP 2 310.5 m2
-TIP 2’ 310.2 m2

Per me shume me kontakto.


Informacion
Sip. Totale:

540 m2

Sip. e brendshme:

315 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

5

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

1091

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Farkë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin