ALI DEMI, SHESIM APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI - Century 21 Albania
Përshkrim

Ali Demi, Shesim Apartament 2+1+ Post Parkimi
Apartament me nje siperfaqe totale prej 94m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar.
Ambienti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
I pabanuar me pare.
Ne cmim perfshihet dhe posti i parkimit.
Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

3741

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. Ali Demi, Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin