SHESIM APARTAMENT3+1+2 NE BLLOK! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Bllokut shesim apartament me siperfaqe 190 m2 te ndare ne 3 apartamente te cilaj jepen me qira ditore.
Apartamentet jane te investuar deri ne detaje me mobilim te ri dhe pajisje te reja elektroshtepiake ne me pak se 1 vit.
Organizimi i brendeshem i secilit prej apartamenteve eshte:
Ambient fjetje -Kuzhine -1 tualet-ballkon

Ne ambientet e perbashketa ndodhet 1 tualet dhe 2 depo.

Specifika te tjera:
Sistem Sigurie 24 ore
Verande
Orientim Jug Perendim.
Ashensor.
Prona mund te shfrytezohet dhe si klinke ose ambient zyrash.
Disponon certifikate pronesie.

Per me shume detaje me kontakto.


Informacion
Sip. Totale:

190 m2

Sip. e brendshme:

165 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

4

Dhomen e ndenjes:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

966

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin