JEPET ME QIRA PARUKERI / QENDER ESTETIKE NE RRUGEN E BARRIKADAVE - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona pozicionohet ne katin 0 te nje ndertimi te ri prane rruges se Barrikadave.
Ka nje siperfaqe totale 60 m2 dhe organizohet dy kate.
Ne katin zero ndodhen kater poltrone pune, dhe ne katin -1 ndodhen dy ambiente per sherbime estetike dhe nje tualet.
Per me shume informacione na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

555

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Hotel City Center, Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin