SHITET NJESI TREGTARE NE YZBERISHT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Yzberishit shitet njesi ne katin 0 te nje pallati te ri te mireadministruar.
Ambienti ka siperfaqe 67.9 m2 dhe eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Njesia ka pamje nga Bulevardi Migjeni.
Njesia eshte nje mundesi shume e mire investimi sepse mund te pershtatet per tipologji te ndryshme biznesi si psh: klinike dentare, zyra, market, biznese te tjera sherbimi.

Per me teper detaje apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

346

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin