Zyre me qira ne zonen e Bllokut!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet zyre me qira ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne nje nga ndertimet me cilesore dhe te njohura ne zone, organizohet ne tre ambiente pune, dy tualete si edhe dy ballkone.
Per informacione ose vizit ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

101 m2

Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

10

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

689

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin