JEPET VILE PER QIRA PRANE VENUE CLUB ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Kodres se Priftit jepet me qira nje vile 3 kateshe bashke me vend parkimi per makina .
Vila ka nje mobilim te mire dhe cilsor , dhe eshte e ndare ne tre kate duke u organizuar si me poshte ;
Kati 0 nje ambient 85 m2 qe mund te perdoret si magazine .
Kati 1 nje koridor qe ben shperndarjen ,salloni shume i madh si dhe pjesa kuzhines , tualeti .
Kati 2 organizohet ne tre dhoma gjumi , qe kane dalje ne ballkon , nje tualet ,nje depo , nje dhome e vogel hekurosje .
Ndodhet ne nje zone shume te qete si edhe e aksesushme .
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni tani !


Informacion
Sip. Totale:

300 m2

Sip. e brendshme:

265 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kodra e Priftit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin