OKAZION !! ESKLUZIVE GODINË SHËRBIMI DHE MAGAZINIMI PËR SHITJE NË PRUSH, TIRANË! - Century 21 Albania
Përshkrim

Godina është 2 katëshe me kollona betoni dhe me 2 tarraca monolite me siperfaqe totale 1480 m2 ndertim dhe 1500 m2 truall.

Tarraca mbuluese është termo izoluar në vitin 2023. Energjia elektrike është trefazore me gabinë brenda murit rrethues.

Brenda murit rrethues ndodhet pusi i ujit i cili shpërndan nëpërmjet pompës ujë në të gjithë sipërfaqen e objektit.
Gjithashtu në hyrje të ndëtesës ka ashensor industrial. I gjithë ndërtimi është shtruar me shtresë industriale në krahun e poshtëm të objektit dhe është bërë gati shtrim beton industrial dhe prixhonjeret për një magazinë 240 metër katror me dy kate.

Kati i parë është projektuar për 7 m dhe kati i dytë për 3 m lartësi.
Aktualisht godina dy katëshe plus bodrum është e ndarë: Kati i parë dhe kati i dytë janë secili nga 646 m2 dhe bodrumi 180 m2. E gjithë prona është e rrethuar me mur dhe me plegma të trasha të xinguara 2 dhe në fund të objektit është ndërtuar një kënd barbeque shlodhës, ku përreth objektit janë mbjellë pemë frutore.

Aktualisht godina funksionon si shtypshkronjë dhe mund të shitet gjithashtu bashkë me biznesin.

Për më shumë informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1472 m2

Sip. e brendshme:

1472 m2

Sip. Toke:

1500 m2

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

2282

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prush

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin