SHITET APARTAMENT 2+1, LULISHTJA KOMUNA E PARISIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane lulishtes te Komuna e Parisit

Apartamenti ka siperfaqe totale 90 m2 nga te cilat 79 m2 jane siperfaqe neto.
Ndodhet ne katin e 1 banim te nji pallati te ri me ashensor.

Ka lartesii prej 3.1 m dhe eshte i pershtatshem edhe per cfaredo lloj biznesi, klinike dentare, estetike, zyra etj.

Nuk disponon ballkon!

Shitet pjeserisht i mobiluar.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

3786

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: KOMUNA E PARISIT, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin