Ambjent komercial per zyra! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne Laprak, tek nje objekt buze rruges kryesore, jepet me qera nje ambjent i dedikuar per zyra. Ambienti ka siperfaqe 223 m2 dhe organizohet ne 6 ambiente puna 2 tualete dhe nje dhome serveri. Aktualisht eshte i shtruar me parket dhe ka te instaluar sistemin e kondicionimit dhe te aspirimit. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik edhe kondicionim dhe ofrohet per qera totalisht i mobiluar. Zona te ofron shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, noteri per cdo profil biznesi. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambienti eshte ideal per tu shfrytezuar per zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

223 m2

Sip. e brendshme:

183 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

461

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Laprake, Laprakë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin