Ambjent 165m2 perballe Nobis! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira ambjent komercial perballë kompleksit Nobis. Pozicionuar ne katin zero te nje objekti buze rruge, fasade xhami me vizibiletet maksimal, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Siperfaqe totale 167 m2 e gjitha hapesire “open space ”, me dy tualete dhe depo.
Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Liqenit Artificial.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

165 m2

Sip. e brendshme:

165 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

724

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Perballe Nobis, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin