Shesim Godine 3 kate + papafingo + parkim - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim godine 3 kate me parkim dhe papafingo
Godina eshte e vendosur ne 1000m2 truall me njolle ndertimi 260m2 per secilin kat ndersa papafingo ka siperfaqe 200m2 te brendshme dhe 60m2 verande.
Vila eshte e organizuar ne:
Kati -1 i cili sherben si parkim;
Kati 0, 1 dhe 2 jane open space te cilat mund te organizohen sipas deshires;
Kati i trete eshte papafingo open space si dhe 60m2 verande.
Godina ndodhet ne zonen e Linzes, prane rruges kryesore ne koder me nje pamje nga Tirana.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.


Informacion
Sip. Totale:

1200 m2

Sip. e brendshme:

1200 m2

Sip. Toke:

1000 m2

Kati:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

308

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Linze, Linzë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin