SHITET KAPANON NE AUTOSTRADEN TR - DR, KM 7 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim kapanon prane QTU!
Kapanoni ndodhet ne KM e 7 te autostrades Tirane-Durres.
Ambjenti ndodhet ne vijen e dyte e cila aksesohet direkt nga rruga.
Ky ambjent ka siperfaqe trualli 2120m2 dhe 560m2 ndertim.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

2120 m2

Sip. e brendshme:

2120 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

424

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin