Vile te Porta e Gjelber, Rruga e Elbasanit - Century 21 Albania
Përshkrim

Porta e Gjelbër është një nga komplekset më të reja të vilave elegante dhe plot stil, e cila do të ofrojë një arkitekturë të ndërthurur përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. Rezidenca ndodhet larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë. Eshte një rezidencë banimi ekskluzive me vetëm 39 familje në 8,190m² truall.
Gjelbërimi, kopshtet dhe hapësirat publike zënë 80% të sipërfaqes së truallit, ndërsa ndërtimi vetëm 20% të tij. “Porta e Gjelbër” ka akses në rrugët kryesore që të lidhin me qendrën e Tiranës, teksa prane saj nuk mungojne shkolla, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare.Informacion mbi Vilën:

• Siperfaqe Neto - 320 m2

• Siperfaqe Trualli 380 m2

• Strukturë 2 Katëshe

Organizimi i brendshëm:

•Kati -1:
• Garderobë
• Kantine
• Dhome
• Tualet
Kati 0:
• Sallon i bollshëm
• Kuzhinë gatimi në vete
• Tualet
• Verandë 

Kati 1:
• 4 Dhoma Gjumi
• Ballkon
• Tualete


Detaje të tjera:

• Sistem Kapot

• Vetrata Tripleks Termike dhe akustike

• Sistem Chiller

• Hidrosanitare shumë cilësore

• Kuzhine e kompletuar me materialet nga me cilesoret

• 3 poste parkimi

• Survejim 24 ore me Kamera

Për me shume informacion një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

380 m2

Sip. e brendshme:

320 m2

Sip. Toke:

380 m2

Dhomat e gjumit:

5

Tualetet:

3

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1540

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Porta e Gjelbert, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin