SHITET APARTAMENT NE QERRET!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe te mire administruar.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh dhe ndodhet ne vijen e 3 te pallateve nga deti.
Organizohet ne 3 dhoma gjumi qe kane dalje ne ballkon korridor shperndares 3 tualete nje sallon ndenje dhe nje kuzhine te vecuar.
Disponon dokumentacion te rregullt .
Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

128 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

553

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qerret

Qyteti: Kavajë


Kontakto Agjentin