SHITET APARTAMENT 1+1 TE ISH FUSHA E AVIACIONIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament Ish Fusha e Aviacionit, me nje siperfaqe neto 43 m2, ndodhet ne katin e 11 t te nje pallati te ri, .
Ambienti organizohet nga salloni me kuzhine, 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon.
Disponon Dokumentacion te Hipotekor.

Aktualisht eshte dhen me qira me 400 euro neto.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

49 m2

Sip. e brendshme:

43 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

4108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Fusha e Aviacionit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin