APARTAMENT 3+1+2 TE PARK GATE! - Century 21 Albania
Përshkrim

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE REZIDENCEN PARK GATE, RRUGA E ELBASANIT.

Park Gate eshte nje objekt me stil shume te vecante arkitekturor dhe strukturor, prane hyrjes se Parkut te Tiranes ne Rrugen e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik, perballe Fakultetit te Histori Filologjise dhe Fakultetit Ekonomik, ne Rrugen e Elbasanit dhe fare prane Parkut te Liqenit Artificial, e bejne kete objekt dhe me te lakmuar nga klientet, si per banim ashtu dhe per biznes.
“Park Gate” përfshin 2 kate shërbime, 5 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate  parkim nëntokësor.
Ky apartament organizohet ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Banesa vendoset ne nje pozicion mjaft strategjik pasi ofron pamje nga Parku i Liqenit Artificial. Shitet totalisht i mobiluar me nje arredim modern si ne foto.

Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

154 m2

Sip. e brendshme:

132 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

797

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Park Gate, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin