Shesim ambient per zyra ne zonen e Ish Bllokut ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e Ish Bllokut ne Rrugen Nikolla Tupe shesim ambient per zyra .
Ambienti organizohet ne 5 ambiente pune dy tualete si dhe nje ballkon .
Ka nje siperfaqje totale 160 m2 dhe siperfaqe neto 148,60 m2 .
Orientimi eshte Jug . Ambienti pozicionohet ne nje pallat te ri me ashensor
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

148 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

530

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Nikolla Tupe, Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin