Ambjent Komercial 400m2 te Park Gate!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rrugen e Elbasanit tek kompleksi “Park Gate”, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim!!!
Ambienti ndodhet ne katin 2 teknik dhe te 3-in nga toka te nje objekti nder me te preferuarit per banim dhe biznes ne Tirane. Organizohet ne 3 hapesira te ndara dhe mund te kthehet shume lehte ne varesi te nevojave specifike te biznesit. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme: Klinike Dentare, Laborator Analizash, Zyra etj. Ndodhet prane rruges dhe ka ne shfrytezim tarracen dhe ofron pamje nga Liqeni dhe rruga kryesore, cka e ben perfekt per reklamimin e cdo biznesi. Vendndodhja ne nje zone shume te zhvilluar e ben te pershtatshme per veprimtari te ndryshme. Momentalisht kjo njesi eshte e ndare ne tre apartamente.


Deteja te tjera teknike:

-    24 orë siguri;

-    2 nivele parkimi nëntokësor;

-    Gjenerator i fuqisë rezervë;

-    Parket druri në të gjitha apartamentet;

-    Materiale me cilësi më të lartë;

-    Ashensorë rezistente ndaj zjarrit;
-    Termoizolim i avancuar;

-    Dalje emergjente;

-    Sistemi i zbulimit të zjarrit në të gjitha apartamentet.

Per me teper información dhe nje vizite ne prone, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

5

Kati:

3

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

499

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Park Gate Residence, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin