Vile ne Shitje ne Turquoise Marina Residence, Hamallaj - Century 21 Albania
Përshkrim

Vile individuale per shitje ne Turquoise Marina Residence. Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROKOD, me respektim rigoroz të 10 standardeve evropiane për dizajn strukturor. Investimi përbëhet nga hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Port Detar dhe ambiente të shumta për të ofruar një jetë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. Kompleksi "Turquoise Marine" ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. Specifikimet teknike të vilës: Sipërfaqja fizike 131 m² Sipërfaqja totale 2.22 m² Sipërfaqja e verandës 32 m² Sipërfaqja e oborrit 252.38 m² Sipërfaqja e truallit 335 m² Brenda kompleksit, lëvizja e tokës do të jetë e aksesueshme për mjete me motor, ndërsa lëvizja me ujë do të mundësohet me varka dhe motobarka. . edhe biçikleta uji. Shërbimet: Aquapark, Pishinë, Port Detar, Bar, Restorant. Lehtesirat: Plazh Privat, Marina, Parking i Dedikuar, Korsi Bicikletesh, Ambiente Sportive. Kompleksi "Turquoise Marine" ofron termoizolim, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe shumë funksionale. Distanca nga Tirana është 40 km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza”, dhe 23 km nga Porti i Durrësit. Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë, jeni të mirëpritur të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

335 m2

Sip. e brendshme:

133 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

646

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Hamallaj

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin