SHESIM APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E KAVAJES,GARDEN BUILDING! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartamet 3+1+2 tek Rruga e Kavajes,Garden Building!
Apartamenti ndodhet ne katin e 13-te te nje godine 24 kateshe.
Ka nje siperfaqe totale 159 m2 dhe siperfaqe neto 128 m2.
Organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e frekuentuar nga bizneset dhe e zhvilluar.
E pershtatshme per zyre,call center etj.
Per me shume informacion,me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

159 m2

Sip. e brendshme:

128 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

13

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

3542

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin