Dupleks 3+1+2 te Rruga e Kavajes!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shume prane qendres se Tiranes, ne fillimin e rruges se Kavajes, shitet apartament dupleks 3+1+2 me planimetri te rregullt Objekti eshte ideal per banim por edhe zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Ne katin e siperm ndodhen 3 ambjente dhe nje tualet tjeter. Aktualisht apartamenti eshte i dhene me qera dhe shfrytezohet si zyre ligjore.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

157 m2

Sip. e brendshme:

147 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

489

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajes, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin