Apartament 2+1+2 te Kopshti Zoologjik - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament i tipologjise 2+1+2 prane Liqenit Artificial. Apartamenti ka siperfaqe bruto 101 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadmnistruar me ashensor dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat gjumi dhe dy tualete. Orientimin e ka Jug-Perendim dhe ofron pamje nga liqeni. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me elitare te kryeqytetit dhe eshte nje mundesi shume e mire si per banim edhe per investim pasi kerkesat per qira jane te larta.
Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

101 m2

Sip. e brendshme:

86 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1428

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik, Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin