SHESIM - RESIDENCE NE GJIRIN E LALZIT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21Everest sjell per ju per shitje ekskluzive, Rezidence ne Gjirin e Lalzit. Rezidenca eshte e vendosur ne 5300m2 total , nga te cilat 1500 m2 jane siperfaqe ndertimi dhe ndodhet vetem 150 m larg nga bregdeti. Organizohet ne 7-te vila duplex dhe 12-te apartamente individuale. Prej vitesh, residenca ka funksionuar ne fushen e hotelerise. Kapaciteti i akomodimit mbi 115 persona. Poste parkimi 600m2 dhe gjithashtu 1000m2 ambient pishine dhe bar.
Mundesi e mire investimi. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume detaje kontaktoni agjentin imobiliar!


Informacion
Sip. Totale:

5300 m2

Sip. e brendshme:

1500 m2

Dhomat e gjumit:

38

Tualetet:

19

Dhomen e ndenjes:

19

Lloji:

Hotel

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

565

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin