SHITET 2 APARTAMENTE PER INVESTIM PRANE SHESHIT WILLSON. - Century 21 Albania
Përshkrim

Pronat pozicionohet ne katin e shtate dhe te tete te nje objekti te ri prane sheshit Willson.

- Prona qe ndodhet ne katin shtate ka siperfaqe neto 54m2 dhe organizohet ne ambient ndenje sebashku me gatimin, dhome gjumi, tualet (me dritare) dhe ballkon.
-Prona qe ndodhet ne katin e tete ka siperfaqe neto 44 m2 dhe organizohet ne studio, tualet(me dritare) dhe dy ballkone.

Apartamentet kane investime shume cilesore si vetratat, sistemet e kondicionimit, tualetet, izolimi akustik etj.

Eshte nje mundesi shume e mire investimi per Airbnb pasi zona eshte shume e kerkuar.

Gjithashtu prona mund te perdoret edhe si dublex 2+1+2

Prona eshte e rivlersuar dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

98 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1055

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sheshi Willson, Sheshi Willson

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin