Apartament 1+1 prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera apartament me siperfaqe 75m2, me organizm ne 1+1, prane shkolles “Petro Nini Luarasi” dhe Gardes. E rrethuar nga infrastruktura publike e plotesuar me elementet e saj urban, zona ofron lehtesira te shumta me akses te shpejte ne ish-bllok, qender, liqenin artificial etj. Banesa eshte organizuar ne menyre qe te permbushe te gjithe funksionet dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues. Hapesira ka ne perberje nje korridor qe te lidh me ne nje hapesire ndenjeje, ngrenie dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe ballkon.
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

402

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Gjimnazi Petro Nini Luarasi, Garda

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin