SHITET TOKE ARE NE ISHULL LEZHE - Century 21 Albania
Përshkrim

Toke Are me siperfaqe 9000 m2, ka konfiguracion te rregullt planimetrik, forme drejtkendore.
Eshte e pershtatshme per ndertime industriale, magazina dhe ambjente biznesi.
Prona shtrihet ne nje terren fushor dhe shume afer me rruget e zones.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

9000 m2

Sip. e brendshme:

9000 m2

Lloji:

Rural Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

259

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lezhe Qender

Qyteti: Lezhë


Kontakto Agjentin