SHITET VILE+DYQAN BUZE RRUGE NE DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Vila ka nje siperfaqe trualli 55m2, dhe 184m2 ndertim, e cila organizohet ne katin e 1 me oborr qe mundeson nje vend parkimi, dyqan me siperfaqe 43m2 dhe 10m2 shtese, kati i dyte eshte apartament 1+1 me siperfaqe 74m2 dhe kati i 3 apartament me siperfaqe 67m2+ verande. Pozicioni ne te cilen ndodhet e ben dyqanin te ket shume shikueshmeri dhe krijon shume facilitete banimi duke pasur prane shkollat, spitalin, policine, stacionin e autobuzave etj. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontakotni


Informacion
Sip. Totale:

184 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

172

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagja 18, Spitallë

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin