Shesim ambient 42 m2, prane rruges Myslym Shyri - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne nje pallat 8 katesh, midis Ruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit.
Zona ne te cilen ndodhet eshte e aksesueshme dhe e frekuentuar gjate gjithe kohes.

Siperfaqja e ambientit eshte 42 m2 ne te cilen ndodhet edhe nje tualet.
Ambienti eshte i pajisur me Certifikate Pronesie dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi.

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

42 m2

Sip. e brendshme:

42 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

242

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin