Shitet Ambient Biznesi (Bar/Restaurant) në Zonën Elitare Pranë Ministrisë së Jashtme - Century 21 Albania
Përshkrim

Ambient biznesi me sipërfaqe totale prej 414 m², përfshirë edhe dy poste parkimi me sipërfaqe prej 13.47 m², është në shitje. Ambienti i biznesit është një mundësi shumë i mirë investimi dhe është i dhënë me qira si restaurant në zonën prestigjioze pranë Ministrisë së Jashtme, si dhe shitet me çmimin prej 900,000€. Aktualisht është i dhënë me qira me vlerën 220,000 leke/ muaj për 9 vjet qira.

Ambienti është i organizuar dhe përbëhet nga:
• Sipërfaqe neto: 339 m²
• Sipërfaqe bruto: 414 m²
• Verandë me sipërfaqe 46.8 m²
• Objekti disponon hipotekë

Vendndodhje privilegjuese në zonë të kërkuar
Ky objekt është ideal për investim.

Për informacione shtesë, ju lutemi të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

414 m2

Sip. e brendshme:

339 m2

Lloji:

Bar / Restaurant

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

359

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Zhan D'ark, Ministria e Jashtme

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin